• به انجمن های تخصصی کامپیوتر خوش آمدید
  • لطفا قوانین را مطالعه فرمایید
  • لطفا کتب و جزوات خود را جهت استفاده دانشجویان در سایت ما قرار دهید.
درود مهمان گرامی! ورود ثبت نام

انجمن های کامپیوتر
انجمن های کامپیوتر انجمن های کامپیوتر

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشتگ در اینستاگرام
[تصویر:  maxresdefault.jpg]
اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی در بین کاربران شبکه های مجازی است. به همین دلیل بازاریابان اینترنتی حداکثر وقت خود را برای جلب نظر کاربران این شبکه اجتماعی پر مخاطب می گذارند. بنابراین، این مقاله را به آموزش استفاده از هشتگ در اینستاگرام اختصاص می دهم تا شما دوستان عزیز هم از این شبکه اجتماعی برای بدست آوردن مخاطب و مشتری برای کسب وکار خود استفاده کنید.

کاربرد هشتگ در اینستاگرام
مانند شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر، در اینستاگرام هم از هشتگ برای هدایت مخاطبان به یک موضوع خاص استفاده می کنند. مانند موضوعاتی مثل اخبار ورزشی و یا آموزش زبان انگلیسی و….
زمانی که یک هشتگ خاص را جست وجو می کنیم، در نتایج جست و جو معمولا سه قسمت نمایش داده می شود:
  •  Related hashtags(هشتگ های مرتبط) : تمام هشتگ هایی که به عنوان مثال با موضوع سئو در ارتباط هستند و کاربران آنها را جست وجو کرده اند. البته توجه داشته باشید که این قسمت معمولا در اکثر نتایج جست وجو نمایش داده نمی شود.
  •  Top posts(پست های محبوب) : در این قسمت نه عدد پستی که دارای محبوبیت زیاد نزد کاربران هستند که معمولا توسط برندها و افراد دارای نفوذ و قدرت به اشتراک گذاشته شده اند، نمایش داده می شود.
  • Most recent (اخیرا منتشر شده) : پست هایی که به تازگی منتشر شده و به اصطلاح زنده هستند، نمایش داده می شوند.
[تصویر:  212.jpg]
نحوه استفاده از هشتگ در اینستاگرام
به مانند دیگر شبکه های اجتماعی، در اینستاگرام هم می توان از هشتگ ها در قسمت های مختلف پست استفاده کرد (ابتدا، انتها و یا وسط). اما باید به دو نکته بسیارساده اما مهم توجه کنید:
حداکثر از سه هشتگ در پست های خود استفاده کنید.
برای نمایش پست در نتایج جست وجو باید حساب کاربری شما به صورت عمومی باشد.
در مثال زیر من پستی را برای موضوع بهینه سازی موتورهای جست وجو منتشر می کنم:

[تصویر:  photo_2017-04-03_07-42-22.jpg]
همانطور که می بینید من از دو هشتگ بهینه سازی موتور جست وجو و سئو استفاده کرده ام که هر دو با هم مرتبط هستند. البته هشتگ به نظر اشتباه #بهینهسازیموتورجستجو از قبل ساخته شده و از آن استفاده زیادی صورت گرفته بود و ما هم از همان استفاده کردیم.
نحوه جست وجوی هشتگ در اینستاگرام
بسیارساده می توانید این کار را انجام دهید. تنها کافی است که در قسمت جست وجو بر روی سر برگ tags کلیک کنید تا تمامی هشتگ هایی که با هشتگ مورد جست وجوی شما در ارتباط هستند نمایش داده شوند.
[تصویر:  photo_2017-04-03_07-45-58.jpg]
ساخت هشتگ در اینستاگرام
اگر برای یک موضوع جدید می خواهید پستی را منتشر کنید اما هشتگ مرتبطی برای آن در اینستاگرام پیدا نمی کنید، اصلا نگران نباشید. ساخت یک هشتگ تازه در اینستاگرام بسیار ساده است. تنها کافی است که پست خود را با هشتگی که می خواهید منتشر کنید تا این هشتگ تازه هم در اینستاگرام به وجود بیاید. به همین سادگی!!!
به عنوان مثال من می خواهم پستی را در رابطه با بهینه سازی وبسایتها برای موبایل منتشر کنم، اما به غیر از سئو، هشتگی که با این موضوع در ارتباط باشد پیدا نمی کنم. برای اینکه بتوانم در کنار استفاده از سئو از هشتگ سئو موبایل هم استفاده کنم، فقط کافی است که از هشتگ سئو موبایل در پست استفاده کنم تا این هشتگ تازه نیز ساخته شود.
غصه نخور، قصه نویس خداست...!!

پاسخ

کاربران در حال بازدید: 1 مهمان

:fixed;left : 2px;top :130px;float : left;width : 35px;height:320px;text-align:left;padding:0px;;border:0px #fff solid; background: #005ea7; background: -moz-linear-gradient(top, #005ea7 0%, #003965 100%); background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%,#005ea7), color-stop(100%,#003965)); background: -webkit-linear-gradient(top, #005ea7 0%,#003965 100%); background: -o-linear-gradient(top, #005ea7 0%,#003965 100%); background: -ms-linear-gradient(top, #005ea7 0%,#003965 100%); background: linear-gradient(to bottom, #005ea7 0%,#003965 100%); filter: progid:DXImageTransform.Microsoft.gradient( startColorstr='#005ea7', endColorstr='#003965',GradientType=0 ); } .tdicons a{-webkit-transition : all 0.5s ease-in-out;-moz-transition : all 0.5s ease-in-out;-o-transition : all 0.5s ease-in-out;display : block;float : left;margin : 8px;padding : 5px;font-weight : bold;color : #fff;border-radius : 8px 0 8px 0;} .tdicons img{-webkit-transition : all 0.2s ease-in-out;-moz-transition : all 0.2s ease-in-out;-o-transition : all 0.2s ease-in-out;padding:0px;} .tdicons img:hover{padding : 0px 0px 0px 8px;}