زمان کنونی: 2019/07/22، 11:38 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)
کاربران عزیز برای طرح هر گرونه سوال مرتبط با موضوع انجمن لطفا ابتدا در انجمن عضو شده و سپس با ورود ب بخش مورد نظر سوالتان را مطرح کنید.امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
راهنمای دارندگان ربات های شماره مجازی
#1
راهنمای سازندگان ربات فروشگاه شماره مجازی

این راهنما برای کاربران ربات ساز HB و همچنین خریداران سورس فروشگاه شماره مجازی تهیه شده است.


عملکرد ربات شماره مجازی
ربات های فروش شماره مجازی ربات هایی هستند که به وب سایت های شماره مجازی متصل شده و شماره کشور های مورد نظر را دریافت کرده و به مشتریان شما تحویل خواهند داد، پس از اینکه کاربر شماره را در اپ مورد نظر خود وارد کرد می تواند از طریق ربات درخواست دریافت کد کند و باز ربات با متصل شدن ب وب سایت شماره مجازی کد فعالسازی شماره مورد نظر را دریافت کرده و ب کاربر تحویل می دهد.

راهنمای کاربر
برای اینکه کاربر با شماره های مجازی و عملکرد آن ها آشنا شود و بتواند از ربات شماره مجازی شماره و کد فعالسازی تحویل بگیرد در خود ربات دکمه راهنما تعبیه شده است.

راهنمای سازنده
برای اینکه بتوانید ربات شماره مجازی خود را مدیریت کنید می توانید در ربات خود دستور panel/ را ارسال کرده و موارد مشخص شده را تنظیم کنید.
شما ب عنوان سازنده ربات شماره مجازی باید موارد زیر را حتما در ربات خود تنظیم کنید:
 • توکن درگاه زرین پال
 • توکن وب سایت getsmscode.com
 • ایمیل وب سایت getsmscode.com
 • توکن وب سایت smspva.com
 • شارژ پنل وب سایت های شماره مجازی
 • تنظیم قیمت ها در ربات
 • سایر تنظیمات
توکن درگاه زرین پال
ربات شما باید ب یک درگاه پرداخت وصل باشد تا مشتریان شما بتوانند از طریق درگاه هزینه هر شماره را پرداخت کنند.
ربات ب صورت پیش فرض ب درگاه پرداخت زرین پال وصل شده و شما باید در وب سایت زرین پال ثبت نام کرده و ضمن ارسال مدارک خود از آنها درخواست ایجاد درگاه نمایید.
راهنمای کامل درخواست درگاه در خود وب سایت زرین پال وجود دارد.
پس از ایجاد درگاه، کدی را ک برای درگاه شما با عنوان کد درگاه یا مرچنت کد و یا توکن درگاه تعریف می شود از زرین پال کپی کرده و از پنل مدیریت در ربات خود تنظیم کنید.

توکن و ایمیل getsmscode.com
برای اتصال ربات ب وب سایت گت اس ام اس کد باید شما در این وب سایت ثبت نام کنید و ایمیل ثبت نام خود را ب همراه کدی ک پس از ثبت نام با عنوان توکن ب شما داده می شود در ربات تنظیم کنید.

توکن smspva.com
برای اینکه ربات شما ب وب سایت smspva.com وصل شود و بتواند از آن شماره تحویل بگیرد باید در وب سایت ثبت نام کرده و توکنی را ک پس از ثبت نام ب شما تحویل داده می شود در ربات تنظیم کنید.

شارژ پنل وب سایت های شماره مجازی
برای اینکه ربات شما بتواند از وب سایت های شماره مجازی شماره بخرد و ب مشتریان شما بفروشد باید شما پس از ثبت نام در وب سایت های مورد نظر پنل خود را شارژ کنید.
چون این وب سایت ها با دلار شارژ می شود و کارت های ایران را قبول نمی کند شما باید از طریق سایت های واسط اقدام ب شارژ پنل خود کنید.
ب عنوان مثال می توانید از طریق وب سایت payment24.ir و از بخش پرداخت های دانشجویی، پرداخت با paypal را انتخاب کرده و پس از وارد کردن اطلاعات پنل خود و انتخاب مبلغ و پرداخت ان پنل خود را شارژ کنید.

تنظیم قیمت ها
شما در ربات خود حتما باید قیمت هر شماره را مشخص کنید ک این امکان در پنل مدیریت برای شما قرار داده شده است.
شما برای شماره ها ب وب سایت های شماره مجازی هزینه پرداخت می کنید و کاربران برای دریافت شماره از ربات شما ب شما هزینه ای را می پردازند. بنابراین شما در ربات باید قیمت ها را ضمن اضافه کردن سود خود تنظیم کنید.

سایر تنظیمات
سایر تنظیمات ربات از قبیل نام ربات، یوزرنیم ربات و ... را می توانید از پنل مدیریت ربات تنظیم کنید.
پاسخ
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان